Elektrogenerátor NED TWIN HUSH 2x200CL

Specifikace generátoru

Výrobce, značka:

Motor:

Pohon:

Země původu:

Prime výkon:

StP výkon:

Rok výroby:

Počet mth:

Stav:

Cena bez DPH:

Popis

Highend diesel elektrogenerátor se špičkovým motorem CUMMINS pro speciální použití řady „ TWIN supersilent“. Filmové a TV produkce, kulturní akce, nemocnice, veřejná správa, kritická infrastruktura… Neuvěřitelně tichý chod a nízká spotřeba paliva. Italský highendový výrobce elektrogenerátorů NED generators se specializuje na kapotáže elektrogenerátorů ve kterých spojuje unikátní a krásný italský design s patentovanými technologiemi umožňujícími dosáhnout vynikajících hodnot odhlučnění gensetu. Řada supersilent TWIN HUSH dosahuje odhlučnění gensetu 48-55db a je určena pro kritické nonstop provozy. Gensety značky NED nabízíme pouze ve verzích canopy, tedy kapotážované verze. V naší nabídce naleznete ukázky některých výkonů a motorových variant. Jsme schopni dodat twin supersilent gensety s výkony 100-1000kVA s různými motory. Kontaktujte nás pro speciální nabídku na klíč verzí / řad: supersilent, twin supersilent, generator – solar hybrid.

Co je řada twin supersilent? 2 kompletní elektrogenerátory v jedné supertiché kapotě. Celý systém umí dát dvojnásobný výkon spojením obou jednotek, ale spíše bývá vyžit jako kritická záložní jednotka. Oba generátory jsou ve výkonu na 50% a jeden generátor jistí ten druhý. V případě nečekaného výpadku proudu, poruchy motoru na jednom z generátorů, ten druhý bezvýpadkově ihned převezme plný výkon. Použití všude, kde je nutnost 100% jistoty a bezvýpadkového provozu. Tam kde záleží na lidských životech, tam kde záleží na každé setině sekundy. V naší půjčovně provozujeme tyto bezvýpadkové TWIN systémy ve výkonech 300-1250kVA.

Standardně genset obsahuje vše potřebné k provozu a spuštění: 2 motory dle specifikace, 2 alternátory výrobce LEROY & SOMER a nebo alternativně MeccAlte, MARELLI, SINCRO, retenční vanu proti úniku paliva, standardní rezidenční výfukový tlumič, baterii, připojení k síti pro dobíjení baterie, sensor teploty chladicí kapaliny, sensor tlaku oleje, elektrický vývod pásovina pro připojení kabelů, AVR, jistič, provozní náplně, ovládací jednotka ComAp InteliGen 500, interní LED osvětlení. Genset je ve verzi kontejner 15ft.

Na přání možno dovybavit: ATS (automatický start), předehřev motoru, GSM modul s možností dálkového monitoringu a ovládání přes GSM nebo ethernet s napojením na náš centrální dispečink s hlídáním stroje a jeho provozních parametrů