IVM

Společnost IVM byla založena v roce 1986 a sídlí v Gazzu v provincii Padova, v srdci Benátska, území se záviděníhodným a mimořádným dědictvím, kde na každém místě překvapí emoce; země umění a řemesel a rodiště mužů, kteří vždy věděli, jak uskutečnit své sny.

Společnost IVM se specializuje na výrobů generátorů díky profesionalitě vysoce kvalifikované technické kanceláře a specializované výrobny, která je schopna nabídnout všechna přizpůsobení požadovaná trhem. Současný výrobní program zahrnuje širokou škálu možností se spalovacím a vznětovým motorem, kapotované silent verze nebo na otevřeném rámu, s manuálními nebo automatickými ovládacími panely, na přívěsech, a také mobilní osvětlovací věže. IVM dodává výrobky do různých odvětví: od průmyslu po zemědělství, od veřejných a soukromých staveb až po vojenské a námořní nemocniční systémy.

Od počátku IVM staví kvalitu do středu své obchodní strategie a mnoholeté zkušenosti v tomto odvětví jí umožňují získat schopnost navrhovat a vyrábět vysoce spolehlivé generátory s využitím produktů předních a známých mezinárodních výrobců motorů a alternátorů. Kromě toho společnost IVM, citlivá na změny trhu a požadavky zákazníků, vyvíjí mikrokogenerační zařízení, zařízení na zemní plyn, rostlinné oleje a Syngas.

IVM, VÝBĚR PRO TY, KTEŘÍ ŽADAJÍ VÝKON A KVALITU