O elektrogeneratory.cz

Vše na jednom místě

Elektrogenerátory.cz nabízí na jednom místě komplexní služby pronájem – prodej – servis – bazar. O elektrogenerátorech víme vše a rádi poradíme. Veřejná správa, nemocnice, obchodní centra, logistika, průmyslové objekty a výroba, všude se uplatní moderní elektrogenerátory.

Nabízíme evropské 50Hz i americké 60Hz frekvence. Nabízíme nízké ceny skladových kusů, které jsou připraveny v našich evropských skladech a nabízíme speciální kusové výroby na klíč pro náročné zákazníky.

Nabízíme řešení vašich elektrických problémů za nejlepší ceny. Spočítáme zda se vám vyplatí krátkodobý či dlouhodobý pronájem a nebo koupě vlastního elektrogenerátoru. Špičkové ovládací jednotky ComAp, kterými jsou vybaveny naše stroje, umožňují moderní on-line dálkový dohled a ovládání. Dohled může být realizován z vašeho mobilu, počítače a nebo z našeho dispečinku.

Disponujeme moderní největší flotilou rental strojů pro okamžité a havarijní použití kdekoliv na území střední Evropy a to ve dvou řadách:

Flotila standard o výkonech 15-3000kVA s úrovní hluku 70db

Flotila supersilent o výkonech 20-1000kVA s úrovní hluku 55db

Naše značky

Naši zákazníci

Výpadek proudu je vždy stresující záležitost, především pak v provozu jako je náš, mohou vzniknout obrovské ztráty. Jsme rádi, že Elektrogenerátory s.r.o zajišťují havarijní pohotovost, kterou nepravidelně několikrát v roce využíváme.

Dan Burian
facility manager Rohlík.cz Brno

Spol. Elektrogenerátory s.r.o, zajišťuje pro naši Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvkovou organizaci včetně pracoviště Orlová, havarijní pohotovost elektrogenerátorů, což jsme již mnohokrát využili. Vzhledem k tomu, že se u nás jedná o záchranu lidských životů, oceňujeme rychlost a profesionalitu s jakou je vždy služba poskytnuta.

Bc. Marcela Mesochoridisová
provozně-technický náměstek Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace

Od firmy Elektrogenerátory s.r.o. máme již několik velkých elektrogenerátorů na našich pobočkách po celé ČR. Stroje fungují perfektně, oceňujeme poradenství, rozumnou cenu i servis. Výborná je kombinace možnosti doplnění služby pronájmu elektrogenerátoru na libovolnou dobu.

Ivo Plšek
majitel JIP potraviny

K nákupu vlastního elektrogenerátoru pro horský hotel Luční bouda jsme se rozhodovali dlouho. Jednalo se o větší investici s poměrně složitou logistikou a instalací ve velmi náročných podmínkách v I. zóně Krkonošského národního parku. Jsme rádi, že jsme se nakonec rozhodli pro Elektrogenerátory.cz. Vyřešili vše na klíč a celý systém funguje bezvadně. Nyní se již nebojíme výpadku proudu, elektrogenerátor naběhne automaticky již za pár sekund. Jsme tedy připraveni a v klidu.

David Žák
technický ředitel Luční bouda, Pec pod Sněžkou