Elektrogenerátor NED HUSH H44D

Specifikace generátoru

Výrobce, značka: test

Motor: test

Pohon: test

Země původu: test

Prime výkon: test

StP výkon: test

Rok výroby: test

Počet mth: test

Stav: test

Cena bez DPH: test

Popis

Malý a ultratichý highend diesel elektrogenerátor s německým motorem DEUTZ pro speciální použití řady „supersilent“. Filmové a TV produkce, kulturní akce, nemocnice, veřejná správa, soukromé rezidence… Neuvěřitelně tichý chod a nízká spotřeba paliva. Ideální stroj k rodinnému domu, do městské zástavby apod. Italský highendový výrobce elektrogenerátorů NED generators se specializuje na kapotáže elektrogenerátorů ve kterých spojuje unikátní a krásný italský design s patentovanými technologiemi umožňujícími dosáhnout vynikajících hodnot odhlučnění gensetu. Řada supersilent HUSH dosahuje odhlučnění gensetu 48-55db +-3db. Gensety značky NED nabízíme pouze ve verzích canopy, tedy kapotážované verze. V naší nabídce naleznete ukázky některých výkonů a motorových variant. Jsme schopni dodat supersilent gensety s výkony 30-1000kVA s různými motory. Kontaktujte nás pro speciální nabídku na klíč verzí / řad: supersilent, twin supersilent, generator – solar hybrid.

Standardně genset obsahuje vše potřebné k provozu a spuštění: motor dle specifikace, alternátor výrobce MARELLI a nebo alternativně MeccAlte, SINCRO, retenční vanu proti úniku paliva, standardní rezidenční výfukový tlumič, baterii, připojení k síti pro dobíjení baterie, sensor teploty chladicí kapaliny, sensor tlaku oleje, elektrický vývod pásovina pro připojení kabelů, AVR, jistič, provozní náplně, ovládací jednotka ComAp InteliLite AMF 25, elektrické výstupy: 2x16A/230V, 1x32A/400V

Na přání možno dovybavit: ATS (automatický start), předehřev motoru, GSM modul s možností dálkového monitoringu a ovládání přes GSM nebo ethernet s napojením na náš centrální dispečink s hlídáním stroje a jeho provozních parametrů. Nabízíme rovněž podvozek a předělání na mobilní verzi.